Informace pro studenty - nouzový stav (COVID-19)

Jste v tomto semestru na studijní či praktické stáži v zahraničí? Následující informace by mohly být pro Vás užitečné.

Vážené studentky, vážení studenti,

vzhledem k nouzovému stavu vyhlášenému v ČR v souvislosti s pandemií SARS-CoV-2 (COVID-19) probíhá výuka na ZČU do konce tohoto semestru ve formě on-line samostudia. Stejné opatření zavedly i některé zahraniční univerzity v rámci programu Erasmus+ či INTER, tj. freemovers. Pokud studujete v tomto semestru v zahraničí, informujte se o podmínkách absolvování studia on-line formou přímo na dané zahraniční univerzitě. Bližší informace a odpovědi na hlavní otázky týkající se Vašeho studia na ZČU i Vašeho studia v zahraničí najdete na speciálním webu ZČU k nouzovému stavu (COVID-19) nebo na obecném webu DZS NaErasmusPlus v sekci Erasmus+ a koronavirus - FAQ.

Přejeme Vám pevné zdraví.

International Office ZČU

03.04.20